HAKKIMIZDA

2016 yılında Ankara’da kurulan Mars Elevator üstün kalitede ürün ve çözümler üretmekte, asansör parça ve sistem tedariği ve montaj-bakım hizmetleri vermektedir. Firmamız uluslararası arenada oluşturduğu satış ağı ve yerli üretim anlayışı sayesinde dünyada tercih edilen bir markadır. Her zaman daha iyisi, daha yenisini arayan bakış açısıyla Mars Elevator müşterileri için asansörlerinde güven ve konfor vaadini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. AR-GE merkezi ile ürün çeşitliliğini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Satış süresince ve satış sonrasında kalite standartlarını değiştirmeden servis hizmeti sağlayan Mars Elevator müşterilerine kusursuz bir asansör deneyimi yaşatmaktadır.

Geleceğe bakış açısı, çözüm odaklı yaklaşımı, sektörel yatırımları ile istikrarlı büyümesini sürdürmekedir.

MİSYONUMUZ

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde parça ve sistem tedariği, periyodik bakım hizmetleri sunarak, dünyanın güvenilir ve seçkin firması haline gelmek.

VİZYONUMUZ

Asansör Sektöründe; teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine önem veren, İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojik, ürün ve tasarımlarıyla dünyaya ilham veren sektöründeki yenilikleri yönlendiren, yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Mars Elevator; asansör parça ve sistem tedariği, montaj bakım hizmetleri, uluslararası arenada satış ağı ve yerli üretim anlayışı ile tercih edilen bir markadır.

▶ Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 ile amaç ve bağlamına uygun olmayı;

▶ Tüm süreçlerimizde yasal şartlar ve diğer şartları yerine getirmeyi, standart gerekliliklerine uymayı,

▶ Kalite kapsamında belirlemiş olduğumuz hedeflerimize ulaşmayı,

▶ Kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle, kalite alanında tüm personelimizin farkındalığını arttırmayı, müşteri portföyümüzü genişletmeyi,

▶ Gelişen teknolojiyi takip ederek ürün ve personelimizde sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmayı ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalite süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.